trusted online casino malaysia

KURUMSAL

Merhaba

EN PROMOSYON.COM internet dünyasının; en hızlı büyüyen, en çok çeşidi barındıran, en hesaplı fiyatları sunan, en çok ziyaret edilen, en hızlı servis sunan, en kolay kullanılan, yeni promosyon ürünleri sitesidir.

Misyonumuz; Yaratıcı çözümlerle promosyon sektörüne dinamizm katmak; en yüksek kaliteli promosyon ürünlerini, müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlara sunmaktır.

Vizyonumuz; Türkiye’nin en büyük online promosyon ürün imalat, tedarikçisi ve hizmet sağlayıcısı olmaktır.

Reklam ve tanıtım etkinliklerinizi tamamlamak, marka tutundurma faaliyetlerini desteklemek, mesajınızı hedef kitlenize ulaştırmak istediğinizde, sizin için sınırsız seçenekler sunan promosyon ürünlerimizle, tam bir çözüm ortağıyız.

Bize Türkiye’nin her yerinden, 7/24 ulaşabilir; ücretsiz promosyon danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Farkımız Baskı Kalitemiz! 

Dilediğiniz promosyon ürünlerine modern baskı merkezimizde; Tampon baskı, transfer baskı veya serigraf baskı teknikleriyle; logotype, slogan, yazı, ikon vb uygulamaları sıfır hata prensibiyle gerçekleştiriyoruz.

Alsancak ofisimizde, satın alacağınız ürünleri yakından inceleyebilir, baskı kalitemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir Buca Fabrikamızda; Grafik tasarım, otomatik serigrafi, tampon ve sıcak baskı atölyesi, montaj atölyesi gibi pek çok farklı birim entegre olarak çalışır.

Aynı bant üzerinde, kalite kontrollü gerçekleşen bu üretim yöntemiyle, siparişiniz mümkün olan en kısa sürede ve en mükemmel şekilde sizlere ulaşır.